Program

 
Torsdag 16. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 AEG Ponni OPEN Sprang
10:30 AEG Junior OPEN Sprang
12:00 Bronse tur 1,10m Sprang
13:30 Sølv tur 1,15 Sprang
15:00 Gull tur 1,20m Sprang
16:30 CSI2* Lille tur 1,30m Sprang
19:00 CSI2* Grand Prix Kvalifisering 1,40m Sprang
 
Fredag 17. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 AEG Ponni OPEN Sprang
09:30 AEG Junior OPEN Sprang
11:10 Bronse tur 1,15m Sprang
12:30 Sølv tur 1,20m Sprang
14:15 Gull tur 1,25m Sprang
16:00 CSI2* Lille tur 1,35 m Sprang
18:45 CSI2* Grand Prix Kvalifisering 1,40m Sprang
21:00 Fredagsmatinee
21:00 Six Bar - Høydehoppning konkurranse
21:00 Islandshest VS Spranghest
21:00 Ryttere gjør ting de ikke kan
22:30 Black n White party i Davids Grilleri med DJ
 
Lørdag 18. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 FERD RIDESKOLECUP Dressur
10:00 AEG Ponni OPEN kat. 2.
11:00 AEG Ponni Open kat.1
11:40 AEG Junior OPEN Sprang
13:00 Bronse tur 1,15m Sprang
14:30 Sølv tur 1,20m Sprang
16:00 CSI2* Lille tur Finale 1,35m Sprang
17:30 Arctic Gaits - Islandshest konkuranse
21:00 Cowboyfest i storsalen

Live musikk, Kåring beste kostyme, salg av mat og drikke

 
Søndag 19. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 CSI2* B finale 1,30 m Sprang
09:30 Ferd Rideskole cup finale Sprang
10:40 Gull Tur Grand-Prix 1,25m Sprang
12:20 CSI2*Skoies Grand Prix 1,45m Sprang
14:45 Arctic gaits – Finale Islandshest konkuranse
15:30 Pause underholdning - omrigg til sprang
16:30 Future champions 5 års hester 1,10m sprang
17:30 Future champions 6 års hester1,20m sprang
18:45 Warm Up Horze Cup Sprang
20:30 FERD Comeback cup kvalifisering Dressur
 
Mandag 20. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Horzecup Sprang
09:30 Future champions 5 års hester 1,10m sprang
09:30 Future champions 6 års hester 1,20m sprang
12:20 CDI Ponni Dressur
13:40 CDI Junior Dressur
15:00 CDI Young Rider Dressur
16:20 CDI3* Lille tur Dressur
18:00 Dressur clinic med Bjarne Nilsen Presentert av Felleskjøpet
19:00 CDI3* Store tur Dressur
21:00 FERD Comebackcup Cup Finale Dressur
 
Tirsdag 21. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Ferd Comeback cup B Finale Dressur
09:00 CDI Ponni Dressur
10:20 CDI Junior Dressur
11:40 CDI Young Rider Dressur
13:40 Horze Cup Finale Sprang
15:20 CDI3* Lille tur Dressur
17:30 CDI3* Grand-Prix Dressur
18:40 FERD presenterer Clinic Anky Van Grunsveen
20:15 Horze Dressur cup kvalifisering
 
Onsdag 22. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Horze Cup Dressur Finale
09:30 CDI Ponni FINALE Dressur
10:50 CDI Junior FINALE Dressur
12:10 CDI Young Rider FINALE Dressur
13:30 CDI3* Lille tur FINALE Dressur
14:50 Dressur Clinic med Lars Rasmussen
16:00 CDI3* KUR Dressur
18:00 Future champions sprang 5 års hester 1,10m Sprang
19:30 Future champions sprang 6 års hester1,20m Sprang
21:00 Clinic Med Jur Vrieling
 
Torsdag 23. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 AEG Junior GP Tur Sprang
10:20 Bronse tur 1,10m Sprang
11:30 Sølv tur 1,15m Sprang
12:40 Gull Tur 1,20m Sprang
13:50 CSI2* Lille tur 1,30m Sprang
16:15 Ponni GP Tour KAT II Sprang
16:15 Ponni GP Tour KAT I Sprang
18:00 CSI2* GP Kvalifisering 1,40m Sprang
20:00 Clinic med Gerry Mullins
 
Fredag 24. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Stall Lie Hvalen Ponnicup Sprang
09:30 Ponni GP Tour KAT II Sprang
09:30 Ponni GP Tour KAT I Sprang
11:00 AEG Junior GP tur Sprang
12:30 Bronse tur 1,15m Sprang
13:40 Sølv tur 1,20m Sprang
14:50 Gull Tur 1,25m Sprang
16:00 CSI2* Lille tur 1,35m Sprang
18:30 CSI2* GP Kvalifisering 1,40m Sprang
20:15 Fredags Matinè
20:15 Kostymehoppning
20:15 Mounted Games VS Sprangridning
20:15 Mountedgames
20:15 FERD Høydehoppning
22:00 DJ,dans, back to the 70th i Davids Grilleri
 
Lørdag 25. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 CSI2* Lille tur B.Finale 1,30m Sprang
09:20 Stall Lie Hvalen Ponni Cup Sprang
10:45 Bronse tur FINAL 1,15m Sprang
12:15 Sølv tur FINAL 1,20m Sprang
13:45 Junior Grand Prix Sprang
15:00 Pause show - ombygging
16:00 AEG Grand Prix 2017 1,45m Sprang
20:30 AEG Equestrian Awards Galla Show

Aeg Awards Galla med underholdning, konsert, middag og dans
Artister: Boney M, MADCON & MINT

 

 

 
Søndag 26. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Stall Lie Hvalen Ponni Cup finale Sprang
10:30 Ponni Kat II Grand Prix Sprang
10:30 Ponni Kat I Grand Prix Sprang
12:15 CSI2* Lille tur Finale 1,35m Sprang
13:45 Gull Tur Grand Prix 1,25m Sprang
15:15 AEG Familieshow: Ponnigalopp, mountedgames
17:00 SLUTT