Program

 
Torsdag 15. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 AEG Ponni OPEN Kat I/II Sprang
10:30 AEG Junior OPEN Sprang
12:00 Bronse, Sølv og Gull tur (1,10-1,25m Sprang)
16:30 CSI2* Lilletur 1,30m sprang
19:00 CSI2* Grand Prix Kvalifisering 1,40m
 
Fredag 16. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 AEG Ponni OPEN Kat I/II Sprang
09:30 AEG Junior OPEN Sprang
11:10 Bronse, Sølv og Gull tur (1,15-1,25m Sprang)
16:00 CSI2* Lilletur 1,35m sprang
18:45 CSI2* Grand Prix kvalifisering 1,40m
21:00 Fredagsmatinee - Master hoppning - Høydehoppning konkuranse - Ryttere gjør ting de ikke kan
22:30 Black n White party i Davids Grilleri med DJ
 
Lørdag 17. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 FERD RIDESKOLECUP (dressur)
10:15 AEG Ponni OPEN Kat I/II Sprang
11:40 AEG Junior OPEN Sprang
13:15 Bronse og Sølv tur (1,15-1,20m Sprang)
16:00 CSI2* Lilletur Finale 1,35m sprang
17:30 Arctic Gaits - Islandshest konkuranse
18:30 Islandshest konkuranse
21:00 Cowboyfest i storsalen - Live musikk, Kåring beste kostyme, salg av mat og drikke
 
Søndag 18. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 CSI2* Lilletur B finale 1,35m sprang
09:30 Gull Tur Grand-Prix 1,25m Sprang
11:00 Arctic gaits – Finale Islandshest konkuranse
13:00 CSI2* Grand Prix 1,45m Sprang
15:15 FERD RIDESKOLECUP FINALE(sprang)
16:30 Future champions 5/6 års hester 1,10/1,20m sprang
19:00 Warm Up Horze Cup Sprang
20:30 FERD Comeback cup kvalifisering Dressur
 
Mandag 19. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Horzecup Sprang
09:30 Future champions 5/6 års hester 1,10/1,20m sprang
12:20 CDI Ponni Juior Young rider Dressur
16:20 CDI3* Lille tur Dressur
18:00 CDI3* Store tur Dressur
20:00 Horze Dressur cup kvalifisering
 
Tirsdag 20. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Ferd Comeback cup B Finale Dressur
09:00 CDI Ponni, Junior, Young rider Dressur
13:15 FERD Comebackcup Cup Finale Dressur
15:00 Horze Cup Finale Sprang
16:45 CDI3* Lille tur Dressur
18:30 FERD presenterer Clinic med Hans Heinrich Meyer Zu Strohen
20:00 FERD CDI3* Grand-Prix Dressur
22:00 DJ og Dressurparty i Davids Grilleri
 
Onsdag 21. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Horze Cup Dressur Finale
09:30 CDI Ponni, Junior, Young Rider FINALE Dressur
13:30 CDI3* Lille tur FINALE Dressur
14:50 FERD presentere Dressur Clinic med Kyra Kyrklund
16:00 CDI3* KUR Dressur
18:00 Future champions sprang 5/6 års hester 1,10/1,20m Sprang
 
Torsdag 22. FebruarKjøp billetter nåSponsor
10:00 AEG Junior GP Tur Sprang
11:20 Bronse, Sølv, Gull tur 1,10/1,15/1,20m Sprang
15:15 CSI2* Lille tur 1,30m Sprang
19:15 CSI2* GP Kvalifisering 1,40m Sprang 1 runde Team
 
Fredag 23. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Stall Lie Hvalen Ponnicup Sprang
09:30 Ponni GP Tour KAT II/I Sprang
11:00 CSI2* Lille tur 1,35m Sprang
13:30 Bronse, Sølv , Gull tur 1,15/1,20m/1,25m Sprang
17:15 AEG Junior GP tur Sprang TEAM 2 dag
18:30 Sprang clinic
20:00 Fredags Matinè - Oppvisning clinic Tobbe larsson, Mounted Games, FERD Høydehoppning
 
Lørdag 24. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Ponni GP Tur KAT II/I
10:15 Stall Lie Hvalen Ponni Cup Sprang
11:30 Bronse, Sølv, tur FINAL 1,15/1,20m Sprang
14:30 Junior Grand Prix Sprang
16:00 Kostymehoppning
17:15 Oppvisning/Clinic med tobbe Larsson
18:15 Mounted Games Finale
19:15 CSI2* Lille tur Finale 1,30m Sprang Kings & Queens
20:30 AEG FINALE Lag CSI2*
22:00 Fest i storsalen med live musikk
 
Søndag 25. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 CSI2* Lille tur B Finale 1,35m Sprang
09:00 Stall Lie Hvalen Ponni Cup finale Sprang
10:15 Ponni Kat II/I Grand Prix Sprang
13:00 AEG Grand Prix 2018
15:00 Gull tur grand Prix 1,25m