Se livesendingFilmer blir lagt ut fortløpende på denne siden. Klasser merket med aegtv_tv_ikon_Q.png er klare for avspilling. Klikk på klassen for å se filmen.

 

 
 

Program

 
Torsdag 16. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Se film Soon Bil & Båt Trophy (Sprang Junior)
10:00 Se film IT Kompaniet Challenge (Sprang Sølvtur)
11:30 Se film Drammen Spring Tour Challenge (Sprang Gulltur)
12:45 Se film Stall Kubberød Ponnicup (Sprang ponnier)
14:30 Se film Volo Sporthorses Cup (Sprang Internasjonal)
17:00 Se film Kingsland Youngsters (Sprang Internasjonale unghestklasser)
18:15 Se film Tune Senter Tour (Sprang Internasjonal)
20:30 Se film Zurhaar & Rubb Qualifier (Sprang Grand-Prix Kvalifisering)
 
Fredag 17. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Stall Kubberød Ponnicup (Sprang ponnier)
10:30 Se film IT Kompaniet Challenge (Sprang Sølvtur)
11:45 Se film Drammen Spring Tour Challenge (Sprang Gulltur)
12:50 Se film Soon Bil & Båt Qualifier (Sprang Junior Grand-Prix kvalifisering)
14:30 Se film Kingsland Youngsters (Sprang Internasjonale unghestklasser)
16:00 Se film Tune Senter Tour (Sprang Internasjonal)
18:15 Se film Zurhaar & Rubb Qualifier (Sprang Grand-Prix Kvalifisering)
20:00 Se film Arctic Tølt (Islandshest konkurranse)
 
Lørdag 18. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Soon Bil & Båt Trophy (Sprang Junior)
08:50 Se film IT Kompaniet Final (Sprang Sølvtur)
10:30 Se film Kingsland Youngsters Final (Sprang Internasjonale unghestklasser)
12:00 Se film Volo Sporthorses Cup (Sprang Internasjonal)
14:15 Se film Stall Kubberød Ponnicup FINAL (Sprang ponnier)
16:00 Se film Sprang Medium Tur FINALE «King & Queens»
18:00 Se film Soon Bil & Båt Team competition (laghopping for juniorer)
19:15 Se film Clinic med Mette Manseth
20:15 Se film Arctic Tølt (Islandshest konkurranse)
22:00 Rytterfest og konsert med Rednex
 
Søndag 19. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Volo Sporthorses Cup Final(Sprang Internasjonal)
11:00 Se film Soon Bil & Båt Junior Grand-Prix (Sprang Junior hovedklasse)
12:00 Se film AEG Familie show Circus Lefdal & Ponnigalopp
13:30 Se film Zurhaar & Rubb Grand Prix 2012 (Sprang internasjonal hovedklasse)
15:15 Se film Drammen Spring Tour Grand-Prix(Sprang hovedklasse for gulltur)
 
Mandag 20. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film FERD Trophy (Dressur Ponni)
09:00 Se film Walber Equestrian Rosa Sløyfe Trophy (Dressur junior)
09:00 Se film Boen Parkett Trophy (Dressur unge ryttere)
13:00 Se film Horze Cup (Sprang)
14:45 Se film Volo Sporthorses Youngster Tour (Sprang 5 års hester)
14:45 Se film Drammen Spring Tour Youngster Tour (Sprang 6 års hester)
18:10 Se film Rosa Sløyfe Trophy (CDI dressur lille tur)
20:15 Se film Vanpee Trophy (Dressur store tur)
 
Tirsdag 21. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film FERD Trophy (Dressur Ponni)
08:00 Se film Walber Equestrian Trophy (Dressur junior)
08:00 Se film Boen Parkett Trophy (Dressur unge ryttere)
12:00 Se film Horze Cup (Sprang)
13:45 Se film Volo Sporthorses Youngster Tour (Sprang 5 års hester)
13:45 Se film Drammen Spring Tour Youngster Tour ( Sprang 6 års hester)
17:00 Se film Rosa Sløyfe Trophy (CDI dressur lille tur)
18:45 Se film Clinic med Adelinde Cornelissen presentert av FERD
20:10 Se film Vanpee Grand-Prix (Dressur Senior Grand-Prix)
 
Onsdag 22. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Volo Sporthorses Youngster Tour Final (Sprang 5 års hester)
09:00 Se film Drammen Springtour Youngster Tour Final ( Sprang 6 års hester)
11:45 Se film HORZE CUP FINALE (Sprang)
14:00 Se film FERD Final (Dressur Ponni)
14:00 Se film Walber equestrian Rosa Sløyfe Final (Dressur junior)
14:00 Se film Boen Parkett Final (Dressur unge ryttere)
17:00 Se film Rosa Sløyfe Trophy Final(CDI dressur lille tur)
18:10 Se film Vanpee kur final (Dressur Senior finale)
19:30 Se film Dressur Clinic med Andreas Helgestrand presentert av Stall K
20:30 Se film Salgsvisning med hester fra Helgestrand Dressage og Stall K
 
Torsdag 23. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Se film Powercontrol Trophy (Sprang Ponni Kat III)
08:30 Se film Saddle Deal Trophy (Sprang Ponni Kat II)
08:30 Se film Obas Grand-Prix Qualifier (Sprang Ponni Kat I)
11:30 Se film Volo Sporthorses Cup (Sprang Unge Rytter)
13:00 Se film IT Kompaniet Challenge (Sprang Sølvtur)
14:30 Se film Drammen Spring Tour Challenge (Sprang Gulltur)
15:45 Se film Kingsland Qualifier (Sprang lille tur)
18:00 Se film Champion Qualifier (Sprang medium tur)
20:00 Se film Walber Equestrian Grand-Prix Qualifier(Sprang)
21:00 Se film Clinic med Jur Vrieling presentert av Walber Equestrian
 
Fredag 24. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film IT Kompaniet Challenge (Sprang Sølvtur)
09:40 Se film Drammen Spring Tour Challenge (Sprang Gulltur)
11:00 Se film Volo Sporthorses Cup (Sprang Unge Rytter)
12:10 Se film Powercontrol Trophy (Sprang Ponni Kat III)
12:40 Se film Saddle Deal Trophy (Sprang Ponni Kat II)
13:15 Se film Obas Grand-Prix Qualifier (Sprang Ponni Kat I)
14:50 Se film Kingsland Qualifier (Sprang lille tur)
17:00 Se film Champion Qualifier (Sprang medium tur)
19:00 Se film Walber Equestrian Grand-Prix Qualifier (Sprang)
20:30 Se film Fredags Matinè presentert av FERD

AEG Driving (Kjøring)
Mounted Games
Ferd`s Høydehoppning
 

22:00 Rytterfest og Pianobar (18 års aldersgrense)
 
Lørdag 25. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Se film Obas Final (Sprang Ponni Kat I )
09:15 Se film Kingsland Final (Sprang lille tur)
11:00 Se film IT Kompaniet Challenge Final (Sprang Sølvtur)
13:00 Se film Drammen Spring Tour Grand-Prix (Sprang Gulltur Finale)
14:30 Se film Champion Final (Sprang medium tur)
16:00 Se film Walber Equestrian GRAND-PRIX 2012 (Sprang seniorer World Ranking klasse)
20:30 Gallashow med middag

Dans for alle over 18 i sal etter 23:30
Et fantastisk sammensatt artistgalleri og konserter
- Boney M live! 
Åge Sten Nilsen og Queen tribute!
Showjumping & Dressage awards
NRYF deler ut pris til Årets ildsjel, Årets klubbleder og Årets ungdomsleder
Horze moteshow
Comeback for Erlend Bratland
Stor illusjon med Alexx Alexxander

Bestill billetter her for plass ved bord inkl. mat
 

 
Søndag 26. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Powercontrol Grand-Prix (Sprang Ponni Kat III)
09:50 Se film East West Grand-Prix (Sprang Ponni Kat II)
11:00 Se film East West league Grand-Prix (Sprang Ponni Kat I)
12:00 Se film Årets Familieshow

Ponnigalopp
Voltige
Finale landskampen Mounted Games
 

13:00 Se film Finale AEG Driving (Verdens beste kusker kjører)
14:30 Se film Volo Sporthorses Grand-Prix 2012 (Sprang Unge Rytter)