CSI: "Competition Showjumping International" eller på norsk "Internasjonal sprangridning".
CDI:"Competition Dressage International" eller på norsk "Internasjonal Dressurridning".

MERK: Enringer i programmet kan forekomme.

Program

 
Torsdag 13. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 SPILLERS/NORGESFOR 5-års sprang Championat
09:00 SKOGAN GÅRD'S 6-års sprang Championat
10:20 SKOIES Bronse tur 1,10m
11:30 IT KOMPANIET Sølv tur 1,15m
12:40 INDICO SYSTEMS AS Gull tur 1,25m
13:50 STALL LIE HVALEN's Ponni Cup
15:20 SOON BIL & BÅT junior Championship 1,30m
16:20 FELLESKJØPET Lille tur 1,30m
18:20 TUNE SENTER Medium tur 1,35m
20:30 SKOIES Store tur 1,40m
 
Fredag 14. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 STALL LIE HVALEN's Ponni Cup
10:30 SKOIES Bronse tur 1,10m
11:30 IT KOMPANIET Sølv tur 1,20m
12:30 INDICO SYSTEMS AS Gull tur 1,30m
13:30 SPILLERS/NORGESFOR 5-års sprang Championat
14:30 SKOGAN GÅRD'S 6-års sprang Championat
16:00 TUNE SENTER Medium tur1,35m
18:00 SKOIES Store tur 1,40m
20:00 Norske Hesteraser (Oppvisning/show)
 
Lørdag 15. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 SOON BIL & BÅT junior Championship 1,30m
10:10 LERØEN DATAPARTNER Lilletur 1,30m
12:15 STALL LIE HVALEN's Ponni Cup FINALE
14:00 SKOIES Bronse tur FINALE 1,10m
15:15 IT KOMPANIET Sølv tur FINALE 1,20m
16:30 TUNE SENTER'S KINGS & QUEEN'S FINALE 1,40m
18:00 Veien til VM med Erik Andersen

Hingsteshow
Arctic Gaits
Oppvisning Norske Hesteraser

21:00 Party med Live musik Ole Gas band! (18-års aldersgrense)
 
Søndag 16. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 AH BYGG Lilletur FINALE 1,30 m Sprang
10:00 INDICO SYSTEMS AS Gull tur 1,30m FINALE
11:30 SOON BIL & BÅT junior Grand Prix Championship 1,35m
12:30 Norske hesteraser

Arctic Gaits
Ponnigalopp

14:30 ZURHAAR & RUBB AS Grand Prix Championship 1,45m
16:30 SPILLERS/NORGESFOR 5-års championat FINALE
17:40 SKOGAN GÅRD'S AEG 6-års championat FINALE
 
Mandag 17. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 FJORNES CONSULTING AS Dressur Ponni
09:45 FERD Dressur Junior
11:00 DIPLOMA Dressur Young Rider
13:15 AEG HORZE Cup Sprang 1,10m
15:15 ROSA SLØYFE Dressur Lilletur CDI*** presentert av TAILORMADE HORSES
17:45 Storetur CDI*** Dressur
20:00 FERD Rideskole Cup Dressur
 
Tirsdag 18. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 FJORNES CONSULTING AS Dressur Ponni
09:45 FERD Dressur Junior
11:00 DIPLOMA Dressur Young Rider
13:15 FERD Rideskole Cup FINALE Sprang, 0,8m
14:15 AEG HORZE CUP Sprang 1,15m
16:00 ROSA SLØYFE Dressur Lilletur CDI*** presentert av TAILORMADE HORSES (dressur)
18:00 Clinic med Wim Ernes presentert av FERD
19:10 Grand Prix Dressur CDI***
21:00 Grand Prix fest og fri kur!
 
Onsdag 19. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 AEG HORZE Cup FINALE 1,20m
11:15 FJORNES CONSULTING ASDressur Ponni FINALE
12:20 FERD Dressur Junior FINALE
13:30 DIPLOMA Dressur Young Rider FINALE
15:00 ROSA SLØYFE Dressur Lilletur FINALE CDI*** presentert av TAILORMADE HORSES
16:30 Clinic med Hasse Hoffmann
17:50 Kur FINALE CDI*** Dressur
19:40 HORZE Promotioncup Dressur
 
Torsdag 20. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 VOLVO PENTA Ponni Kat. 3 0,80m
08:40 STALL GULLIK Ponni Kat. 2 1,05m
09:30 POWERCONTROL Ponni Kat. 1 1,15m
10:50 WALBER EQUESTRIAN CSI** AM Silver Tour 1,15m
12:45 KVITFJELL EIENDOM CSI** AM Gold Tour 1,25m
14:15 SPILLERS/NORGESFOR CSI** Small Tour 1,30m
16:20 FELLESKJØPET CSI** Medium Tour 1,35m
18:20 ZURHAAR & RUBB CSI** Big Tour 1,40m
20:00 Sprang Clinic med JUR VRIELING presentert av Springtour
21:15 Dressur HORZE Cup FINALE
 
Fredag 21. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 FELLESKJØPET CSI** AM Bronze Tour 1,10m
09:00 SPRINGTOUR CSI** AM Silver Tour 1,15m
10:30 KVITFJELL EIENDOM CSI** AM Gold Tour 1,25m
12:00 STALL GULLIK Ponni Kat. 2 1,10m
13:00 POWERCONTROL Ponni Kat. 1 1,20m
14:30 ÅKRA BILIMPORT CSI** Small Tour 1,35m
16:45 SOON BIL & BÅT CSI** Medium Tour 1,40m
18:45 FELLESKJØPET CSI** Big Tour 1,40m
20:30 Fredags Matinè

Mounted Games
FERD`s Høydehoppning
Mini Horeses Jumping
 

 
Lørdag 22. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 VOLVO PENTA Ponni Kat. 3 0,80m
08:45 FELLESKJØPET CSI** AM Bronze Tour 1,10m
10:00 STALL GULLIK Ponni Kat. 2 Grand Prix 1,15m
11:00 POWERCONTROL Ponni Kat. 1 Grand Prix 1,30m
12:00 KVITFJELL EIENDOM CSI** AM Silver Tour FINAL 1,20m
14:00 OBAS CSI** Medium Tour FINAL 1,40m
16:00 KINGSLAND AEG Grand Prix 2014 1,45m
20:30 Gallashow med middag

Dans for alle over 18 i sal etter 23:30
fantastisk konserter/underholdning med:
Marion Ravn, Lars Erik(Plumbo), Hanne Sørvaag, Hitman, Daniel Elmrhari, Adelén m.fl.
AEG Norwegian Equestrian Awards
 

 
Søndag 23. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 STALL GULLIK Ponni Kat. 2 1,10m

POWERCONTROL Ponni Kat. 1 1,20m

09:30 VOLVO PENTA Ponni Kat. 3 0,85m
10:15 REMA 1000 CSI** Small Tour Final 1,35m
12:15 ØGREY CSI** AM Bronze Tour 1,15m
13:30 SKOIES CSI** AM Gold Tour 1,30m
15:00 AEG Familieshow

Mini Horses Jumping
Mounted Games 
Sirkus Lefdal

 Bestillbutton.jpg

AEG Promotion Cup