CSI: "Competition Showjumping International" eller på norsk "Internasjonal sprangridning".
CDI:"Competition Dressage International" eller på norsk "Internasjonal Dressurridning".

MERK: Enringer i programmet kan forekomme.

Klikk på klassen for å se film fra klassen.

 

Program

 
Torsdag 18. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Walber Equestrian CSI-AM Bronze tour 1,15m
10:30 Se film Drammen Springtour CSI -AM Silver Tour 1,20m
11:50 Se film Volvo Penta Gold Tour 1,25m
13:15 Se film Stall Lie-Hvalen AEG Ponni cup
14:45 Se film Rema 1000 Strandgata Small Tour 1,30m
17:15 Se film Tune senter Medium Tour 1,35m
19:15 Se film Åpning av AEG 2016
19:45 Se film Slagen Gruppen CSI2* 1,40m Grand Prix Qualifier
22:00 Velkomstfest med DJ i Davids Grilleri
 
Fredag 19. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Walber Equestrian Bronze Tour 1,15m
09:20 Se film Leigland Bygg Silver Tour 1,20m
11:00 Se film Volvo Penta Gold Tour 1,25m
12:00 Se film Stall Lie-Hvalen AEG Ponni Cup
13:30 Se film Rema 1000 Strandgata Small Tour 1,30m
15:45 Se film Tune Senter Medium Tour 1,40m
18:00 Se film Stall Kubberød CSI2* Big Tour 1,45m
19:30 Se film FERD Rideskolecup (Dressur)
21:00 Se film Fredagsmatiné

Islandshest VS Spranghest
Slagen Gruppen Six Bar
Ryttere gjør ting de ikke kan

22:00 Dans og disco, Back to the 80ths, i Davids Grilleri
 
Lørdag 20. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Walber Equestrian Small tour FINAL 1,35m
09:15 Se film Lerøen Data Bronze Tour Final 1,15m
10:40 Se film LETA Silver Tour Final 1,20m
12:10 Se film Volvo Penta Gull Grand Prix 1,25m
13:15 Se film Stall Lie-Hvalen AEG Ponni Cup
14:45 Se film Kungbäck Fastigheter Medium Tour Final 1,40 M
16:30 Se film Clinic med Mette Manseth, del 1

Arctic Gaits – Gædingafimi, A-finale

21:00 Western Fest i storsalen

Underholdning, leker, bespisning og konsert med REDNEX

 
Søndag 21. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Rema 1000 Strandgata B finale 1,35 m Sprang
09:20 Se film Horze Cup Sprang
10:50 Se film FERD Rideskole cup finale
12:00 Se film AEG Familieshow

Ponnigalopp, Kostymehopping

13:15 Se film Arctic Gaits - Gædingafimi, A-finale
14:30 Se film SKOIES CSI2*Grand Prix 1,45m Sprang
16:20 Se film Spillers/Norgesfôr Future Champions sprang 5 års hester 1,10m
17:30 Se film Gullsmed Stamnæss Future champions sprang 6 års hester 1,20m
18:40 Se film Åpningssermoni: Hingsteshow og Oppvisning
19:20 Se film FERD Comeback Cup
21:00 Velkomstfest i Davids Grilleri
 
Mandag 22. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Horzecup Sprang
09:40 Se film Spillers/Norgesfôr Future Champions sprang 5 års hester 1,10m
10:20 Se film Gullsmed Stamnæss Future champions sprang 6 års hester 1,20m
12:30 Se film Tonga Eiendom AS Dressur Ponni
13:50 Se film TRIOLINK Dressur Junior
15:00 Se film KBS Dressur Young Rider
15:55 Se film FERD Internasjonal Dressur lille tur CDI****
17:30 Se film Champions Clinic med Siril Heljessen
18:45 Se film Internasjonal Dressur CDI**** Big Tour
20:30 Se film FERD Comeback Cup B-finale
 
Tirsdag 23. FebruarKjøp billetter nåSponsor
07:30 Se film Horze Dressur kvalifisering
09:50 Se film Tonga Eiendom Dressur Ponni
11:15 Se film TRIOLINK Dressur Junior
12:30 Se film KBS Dressur Young Rider
13:30 Se film FERD Comeback Cup A Finale
15:20 Se film FERD Internasjonal dressur lille tur CDI****
16:40 Se film FERD Presenterer Clinic HKH Princess Nathalie
18:20 Se film Jiffy Group Grand Prix dressur CDI****
20:15 Se film Horze Cup Sprang Finale

Grand Prix Fest med DJ i Davids Grilleri

 
Onsdag 24. FebruarKjøp billetter nåSponsor
07:30 Se film Horze Dressur Finale
08:45 Se film Tonga Eiendom Dressur Ponni FINALE
10:15 Se film TRIOLINK Dressur Junior FINALE
11:40 Se film KBS Dressur Young Rider FINALE
12:45 Se film FERD Internasjonal Dressur Lille tur Finale CDI****
14:00 Se film Clinic med Pether Markne og Per Sandgaard
15:10 Se film Kur finale CDI*** (Dressur)
16:15 Farewell / Åpningssermoni
16:20 Se film Clinic med Scott Brash
18:45 Se film Spillers/Norgesfôr Future champions sprang 5 års hester 1,10m
19:45 Se film Gullsmed Stamnæss Future champions sprang 6 års hester 1,20m
21:00 Velkomstfest i Davids Grilleri
 
Torsdag 25. FebruarKjøp billetter nåSponsor
09:00 Se film Borg Bygg TROFE Ponni katt III
09:40 Se film NRYF Ponni Kat II/I
12:00 Se film Walber Equestrian CSI AM Bronze Tour 1,15m
13:10 Se film Drammen Springtour CSI AM Silver Tour 1,20m
14:30 Se film Leigland bygg CSI AM Gold Tour 1,25
15:45 Se film OBAS CSI3* Small Tour 1,30m
18:15 Se film Lerøen Datapartner CSI3* Medium Tour 1,35m
20:15 Se film Stall Gullik CSI3* GP Kvalifisering 1,45m
 
Fredag 26. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:30 Se film Walber Equestrian CSI AM Bronze Tour 1,15m
09:30 Se film Drammen Springtour CSI AM Silver Tour 1,20m
10:50 Se film Borg Bygg Trofe Ponni Kat III
11:30 Se film NRYF Ponni Kat II/I
14:00 Se film Lien Eiendom CSI3* Small Tour 1,35m
16:00 Se film Champion CSI3* Medium Tour 1,40m
18:10 Se film Stall Kubberød CSI3* Grand Prix Qualifier 1,45m
20:00 Se film Fredagsmatiné

1. Feltritt
2. Mounted Games
3. FERD Høydehopping

22:00 Back to the 70ths - Party med DJ i Davids Grilleri
 
Lørdag 27. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Drammen Springtour Gold Tour 1,25m
09:15 Se film Kungbäck Fastigheter Bronze Tour FINAL 1,15m
10:20 Se film LETA Silver Tour Final 1,20m
11:45 Se film Atea CSI3* MediumTour SPEED Final 1,40m
13:15 Se film AEG Familieshow

Mounted Games
Ponnigalopp
Tre særnorske raser

15:30 Se film VOLO SPORTHORSES AEG Grand-Prix 2016 1,45m CSI3*
20:30 AEG Gallashow 2016 med middag

Dans for alle over 18 år i sal etter kl. 23:30
Et fantastisk sammensatt artistgalleri og konserter/underholdning
AEG Norwegian Equestrian Awards, Didrik Solli Tangen, Carola og Arne Hurlen f/Postgirobygget

 
Søndag 28. FebruarKjøp billetter nåSponsor
08:00 Se film Drammen Springtour CSI3* B final 1,30m
09:30 Se film Borg Bygg Trofé Ponni Kat III Grand Prix
10:15 Se film NRYF Ponni Kat II/I Grand Prix
12:30 Se film OBAS CSI3* Small Tour Final 1,35m
14:00 Se film Walber Equestrian Gold Tour Grand Prix 1,25m
15:00 Se film AEG Familieshow 2016

Ponnigalopp
Feltritt
Tre særnorske raser
Kjøring

16:30 Slutt